Ubiegaj się o grant!

Trwa pierwszy konkurs Funduszu Feministycznego. Termin składania wniosków upłynął 4 lutego 2018 r. Na konkurs wpłynęło 193 wniosków z 72 miejscowości, z całej Polski. Do drugiego etapu oceny pomysłów, w ramach którego to same wnioskodawczynie Konkursu wybiorą najlepsze wnioski, przeszło 99 pomysłów. Poniżej publikujemy ich listę.

Lista wniosków – pdf

Zapraszamy do pozostania z nami w kontakcie i do zgłoszenia swojego pomysłu w kolejnym konkursie na minigranty. Do 31 sierpnia nie planujemy jednak żadnego nowego naboru wniosków.

W konkursach na minigranty mogą uczestniczyć feministyczne organizacje i grupy nieformalne. Zależy nam na wspieraniu różnorodnych inicjatyw, które utożsamiają się z ruchem feministycznym i działają na rzecz praw kobiet, osób queer, niebinarnych, interpłciowych i/lub transpłciowych, w różnych miejscach w Polsce.

Ważne jest dla nas wspieranie grup i organizacji, które podejmują decyzje wspólnie o nich dyskutując, działają w ramach konkretnej społeczności lokalnej, są aktywne poza dużymi ośrodkami miejskimi i/lub mają ograniczone możliwości uzyskania wsparcia finansowego ze względu na tematykę podejmowanych działań.

Środki Funduszu Feministycznego można przeznaczyć na dowolne działania. O tym, kto otrzyma wsparcie zadecydują, przede wszystkim, same uczestniczki konkursu. Dlatego też ubieganie się o minigrant oznacza udział w ocenie innych pomysłów zgłoszonych w konkursie.
Poniżej znajdziecie trzy najważniejsze dokumenty, dotyczące naszego ostatniego konkursu.

    1. Warunki konkursu i priorytety Funduszu – pdf
    2. Zasady konkursu – pdf
    3. Wniosek o mini-grant – word

kontakt@femfund.pl
tel. 736 060 436

 

Kodowanie: Michał Sepioło / FixMyPage   |   Projekt graficzny: Marianna Wybieralska   |   Fotografia: Agata Kubis